Analiz Systems

YAZILIM GELİŞTİRME

Analiz Systems, kurulduğu günden itibaren bilişim sektöründe yazılım geliştirmeyi öncelikli alan olarak kabul etmiş ve önemli kaynaklarını, bilgi birikimini ve mühendislik çözümlerini biraraya getirerek bu alanda yatırımlar yapmıştır. Bu anlayışla, bir ürün haline gelmiş olan Expert Systems yazılımı, Analiz Systems in kendi öz kaynakları ile KKTC mevzuatına ve şartlarına uygun bir şekilde geliştirilmektedir. Expert Systems, müşterilerden gelen ihtiyaç ve istek talepleri, KKTC mevzuatı ve teknolojideki gelişmelere paralel olarak en güncel teknolojilere uyum sağlayacak şekilde geliştirilmeye devam ediliyor. Expert Systems yazılımı, kullanıcı dostu olarak geliştirilmiştir. Her ne kadar bir paket program gibi görünse de, müşterilerin isteklerine göre özelleştirilebilmektedir. Müşterinin isteği paket içerisinde yer alabilecek özellikte ise paket sürümüne eklenmekte, eğer çok özelse sadece müşteride çalışacak bir modül olarak geliştirilmektedir. Expert Systems yazılımları, bu özellikleri sayesinde halen 300 ü aşkın kurum/kuruluş tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Yazılım departmanımız aynı zamanda kuruma özel yazılım da geliştirmektedir. Şu anda devlet daireleri ve kurumlar için geliştirdiğimiz ve kullanımda olan birçok özel uygulamamız bulunmaktadır.

Bilişim Ürünleri Satışı

Lefkoşa, G.Mağusa ve Güzelyurt ilçelerinde faaliyet gösteren Newtech Teknoloji Marketleri aracılığı ile tamamen kendi ithalatımız olan bilgisayar ve yan ürünleri ile ev elektroniği, cep telefonu, sarf malzemeleri ve internet satışları perakente olarak yapılmaktadır. Satış sonrası teknik servis hizmetlerimiz de mağazalarımızda görevli teknik servis elemanlarımız aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Bilişim Uzmanlık Gerektirir

Konusunda eğitimli ve sertifikalı uzman personelimiz ile kurumların sunucu kurulumu, kişisel bilgisayar kurulumu,ağ kurulumu, sanallaştırma, güvenlik duvarı kurulumu, yedekleme sistemleri v.b. tüm bilişim ihtiyaçları için çözüm üretmekteyiz.

Geniş ve Güçlü Personel Yapısı

“Personel memnuniyeti müşteri memnuniyetinin temelidir.” prensibinden hareket eden şirketimiz, personel yapısını her zaman Bilgi Teknolojileri konusunda iyi eğitimli ve uzman kişilerden oluşmasına azami özeni göstermektedir. Halen mevcut personelimizin %75 i Bilgi Teknolojilerinin herhangibir alanında çeşitli seviyelerde eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Şirketimiz, mevcut personel kadrosunu belirlediği hedeflere ve ihtiyaçlara göre sürekli geliştirmektedir.

MARKALARIMIZ