20 yılın arkasındaki hikaye

MİSYONUMUZ

Farklı sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştirirken 
iş ortaklarımızın başarıları için değer sağlamak ve uluslararası kalite standartlarında bilişim ürünleri ve hizmet sağlamak.

Analiz Systems (Özgü) Ltd.

Analiz Systems (Özgü) Ltd.  Bilgi Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir. Analiz Systems (ÖZGÜ) Ltd. 1998 yılında Gazi Mağusa’da Bilgisayar Mühendisi Sultan Taçyıldız liderliğinde kurulmuştur. Kurulumundan günümüze, güçlenerek büyüyen Analiz Systems’in kadrosu işinde uzman Bilgisayar Mühendisleri, Bilgisayar Programcıları, Bilgisayar Teknisyen ve Operatörlerinden oluşmaktadır.

Firmamız kurumsal ve son kullanıcı’ya her türlü donanım ve kullanım malzemelerinin satışı Mağusa, Lefkoşa ve Güzelyurt’da bulunan Newtech Teknoloji Market satış noktaları tarafından garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Newtech Teknoloji Market Kurumsal ve son kullanıcı’ya ayrıca Teknik Servis Hizmeti vermektedir.

Bireçok değişik iş alanı (Ticari İşletmeler, İmalatçılar, Oto Galeri ve Garajlara, Gemicilik, Otelcilik, Muhasabe v.s.) için hazırlanan yazılımların geliştirilmesine devam edildiği gibi istenen özel yazılımlar da Yazılım Grubu tarafından hazırlanmaktadır.

Analiz Systems deneyimler sonucunda geliştirdiği ve her geçen yıl ile birlikte değişen yasa, gün ve piyasa şartlarına göre geliştirilip güncellenmeye devam eden “Expert Systems” yazılım KKTC’de alanında lider yazılımdır. Analiz systems Expert Muhasabe yazılımı ile Uluslararası “Tek Düzen Muhasabe” ruhsatı almıştır. Expert Muhasabe yazılımı Kuzey Kıbrıs çapında 250 şirketin üzerinde  yıllardır kullanılmaktadır. Expert Systems portföyünde ki yazılımların kullanıcı eğitimleri ve eğitimden sonra destek hizmetleri alanlarında tecrübeli elemanlardan oluşan Sistem Destek Merkezi tarafından yürütülmektedir. Kullanıcının karşılaştığı her türlü probleme hızlı ve kesin çözüm üretilmektedir. Yazılımda yapılan güncellemelerden kullanıcının yararlanması anlaşmalar dahilinde sağlanmaktadır.

Hizmet kalitesini dünya standartlarına uygun bir şekilde yürütmek için 2008 yılında ISO/IEC 20000 eğitimlerine başlayan firmamız Haziran 2009’da denetimlerden geçerek ISO/IEC 20000 BT Hizmet Yönetim Sistemi Sertifikası’nı almaya hak kazanmıştır.

VİZYONUMUZ

Geçmişten gelen birikimleriyle toplam kalite anlayışına uygun olarak, müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutup sürekli gelişerek yarattığımız farklılıklarla yurtiçinde ve yurtdışında yazılımda ve bilişim çözümlerinde  sektör lideri olmak.