Biz VMware'iz

Yazılımların, hem insanlar hem de gezegenimiz için yeni olanaklar yaratma gücüne sahip olduğuna inanıyoruz. Yazılımlarımız dünyayı dönüştüren uygulamalara, hizmetlere ve deneyimlere güç veren bir dijital zemin oluşturur.

Bilgi Teknolojilerinde Bir Dünya Markası…

Hewlett-Packard Şirketi (kısaca HP), merkezi ABD'de Palo Alto, Kaliforniya'da bulunan çok büyük bir uluslararası şirkettir.

HPE

HireRight, Dünyanın Büyük Markalarının Veeam ve HPE Nimble Storage ile En İyileri İşe Almasına ve Yılda 1 Milyon Dolar Tasarruf Etmesine Yardımcı Oluyor

Fortinet Hakkında

Dünya çapında ağ güvenliği çözümleri sunan Fortinet (NASDAQ: FTNT) bulunduğu sektörde pazar lideridir.

KASPERSKY

“Görevimiz çok basit: Dünyayı daha güvenli hale getirmek. Bu görevi yaparken siber güvenlik alanında dünya lideri olmayı hedefliyoruz. Teknolojiyi güvenli hale getirerek, teknolojinin getirdiği olanakların hepimiz için birer fırsata dönüşmesini sağlıyoruz.

Microsoft Hakkında

İnsanlara güç katıyoruz Misyonumuz, gezegendeki tüm bireylere ve kuruluşlara daha fazlasını başarmaları için güç katmak.

Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri

Artı ve Artı 1998 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuş, kurumsal teknoloji hizmetleri konusunda müşterilerine çok yönlü hizmet sunan bir bilişim şirketidir.

KIBRIS SENTEZ BİLGİSAYAR LTD

Sentez Yazılım kurulduğu 1992 yılından bu yana bilişim alanında %100 yerli sermaye ile faaliyet göstermektedir..