ANALİZ SYSTEMS HAKINDA

Yenilenen teknolojiyi hayatınızı kolaylaştırmak, işlerinizi sürdürülebilir kılmak için kullanırız…

Analiz Systems (Özgü) Ltd, 1998 yılında Bilgisayar Mühendisi Sultan Taçyıldız liderliğinde kurulmuş, bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir.

Kuruluşundan günümüze, güçlenerek büyüyen Analiz Systems’in kadrosu alanında uzman bilgisayar ve yazılım mühendisleri, bilişim uzmanları, sistem ve ağ uzmanları, bilgisayar programcıları, bilgisayar teknisyenleri ve satış temsilcilerinden oluşmaktadır.

Analiz Systems , Mağusa, Lefkoşa ve Güzelyurt ilçelerindeki bölge müdürlükleri yanısıra , ülke genelinde de yazılım geliştirme ve destek hizmetleri, kurumsal sistem ve ağ hizmetleri, bilişim ürünleri satışı ve satış sonrası hizmetleri, kurumsal teknik ve bakım hizmetleri gibi farklı bilişim hizmetleri ve çözümleri sunmaktadır.

Geçmişten gelen bilgi birikimi, yönetme yeteneği, tecrübe ve yetkinliklerinin yanında sektörün önde gelen BT firmaları ile iş ortaklıkları yaparak tüm organizasyonların dijital dönüşüm süreçlerinde teknolojik çözüm ve değer üretmek öncelikli hedefidir.

Vizyon

Teknolojik çözümlerde yurtiçinde olduğu kadar yurtdışı pazarlarda da aktif, çalışanlar ve müşteriler için çekim merkezi olan, lider bir teknoloji firması olmak

Teknolojik çözümler: Hem Kurumsal hem de Bireysel yazılım, sistem entegrasyonu

Yurtdışı pazarlar: Özellikle bireysel yazılım kastedilmektedir

Çekim merkezi : Nitelikli çalışanların tercih ettiği , çalışmak istediği şirket olmak

Müşterinin en iyi çözüm ve hizmeti aldığına güveneceği, teknolojik strateji öneren şirket olmak

Lider: Teknolojide “one stop shop” gibi algılanmak

Teknoloji firması: Yazılım, sistem ve donanım hizmet ve çözümleri kastedilmektedir.

Değerlerimiz

Kalite

Yenilikçi/İnovatif

Çalışanlarına Değer Veren

Takım Çalışması

Sürdürülebilir Gelişim

Liderlik