Hizmet ve Çözümler

YAZILIM

Analiz Systems, kurulduğu günden itibaren bilişim sektöründe yazılım geliştirmeyi öncelikli alan olarak kabul etmiş ve önemli kaynaklarını, bilgi birikimini ve mühendislik çözümlerini biraraya getirerek bu alanda yatırımlar yapmıştır.

 Bu anlayışla, bir ürün haline gelmiş olan Expert Systems yazılımı, Analiz Systems in kendi öz kaynakları ile KKTC mevzuatına ve şartlarına uygun bir şekilde geliştirilmektedir. Expert Systems, müşterilerden gelen ihtiyaç ve istek talepleri, KKTC mevzuatı ve teknolojideki gelişmelere paralel olarak en güncel teknolojilere uyum sağlayacak şekilde geliştirilmeye devam ediliyor.
Yazılım departmanımız aynı zamanda kuruma özel yazılım da geliştirmektedir. Şu anda devlet daireleri ve kurumlar için geliştirdiğimiz ve kullanımda olan birçok özel uygulamamız bulunmaktadır.
Yazılımların eğitim ve destekleri bünyemiz içerisinde kurulmuş olan Destek Merkezi aracılığı ile verilmektedir..

bilişim ürünleri satışı

Lefkoşa, G.Mağusa ve Güzelyurt ilçelerinde faaliyet gösteren Newtech Teknoloji Marketleri aracılığı ile tamamen kendi ithalatımız olan bilgisayar ve yan ürünleri ile ev elektroniği, cep telefonu, sarf malzemeleri ve internet satışları perakente olarak yapılmaktadır. Satış sonrası teknik servis hizmetlerimiz de mağazalarımızda görevli teknik servis elemanlarımız aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

BT Hizmet & Çözümleri

Konusunda eğitimli ve sertifikalı uzman personelimiz ile kurumların sunucu kurulumu, kişisel bilgisayar kurulumu,ağ kurulumu, sanallaştırma, güvenlik duvarı kurulumu, yedekleme sistemleri v.b. tüm bilişim ihtiyaçları için çözüm üretmekteyiz.

Bilişim sektöründe 21 yıl

Yenilenen teknolojiyi hayatınızı kolaylaştırmak, işlerinizi sürdürülebilir kılmak için kullanırız

Copyright © 2020 | Powered by [Destech]