Uluslararası İş Ortaklıkları

Biz VMware'iz

Yazılımların, hem insanlar hem de gezegenimiz için yeni olanaklar yaratma gücüne sahip olduğuna inanıyoruz. Yazılımlarımız dünyayı dönüştüren uygulamalara, hizmetlere ve deneyimlere güç veren bir dijital zemin oluşturur.

Bilgi Teknolojilerinde Bir Dünya Markası…

Hewlett-Packard Şirketi (kısaca HP), merkezi ABD'de Palo Alto, Kaliforniya'da bulunan çok büyük bir uluslararası şirkettir.

HPE

HireRight, Dünyanın Büyük Markalarının Veeam ve HPE Nimble Storage ile En İyileri İşe Almasına ve Yılda 1 Milyon Dolar Tasarruf Etmesine Yardımcı Oluyor

Fortinet Hakkında

Dünya çapında ağ güvenliği çözümleri sunan Fortinet (NASDAQ: FTNT) bulunduğu sektörde pazar lideridir.

KASPERSKY

“Görevimiz çok basit: Dünyayı daha güvenli hale getirmek. Bu görevi yaparken siber güvenlik alanında dünya lideri olmayı hedefliyoruz. Teknolojiyi güvenli hale getirerek, teknolojinin getirdiği olanakların hepimiz için birer fırsata dönüşmesini sağlıyoruz.

Microsoft Hakkında

İnsanlara güç katıyoruz Misyonumuz, gezegendeki tüm bireylere ve kuruluşlara daha fazlasını başarmaları için güç katmak.

Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri

Artı ve Artı 1998 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuş, kurumsal teknoloji hizmetleri konusunda müşterilerine çok yönlü hizmet sunan bir bilişim şirketidir.

VEEAM

Bulut, Sanal ve Fiziksel için Tek Platform

Assista

Assista” , IT projelerinde müşterilerine “assist” yani yardım, “a” sınıfı destek hizmeti sağlamak üzere 1999 yılında kurulmuştur

Çözüm Yazılım Donanım A.Ş.

İletişim ve teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmelerin yaşamımızı, kültürümüzü, iş yapış biçimlerimizi yeniden şekillendirdiği günümüzde, Çözüm A.Ş.

InfoNet Bilgi Teknolojileri Tic. A.Ş.

InfoNet, Türkiye'de bilgi teknolojileri sektöründe gerek duyulan Kurumsal Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Sistem Entegrasyonu ile ilgili proje ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere 1995 yılında kurulmuştur

Newtech Teknoloji Bilişim San ve Tic. Ltd. Şti.

IT sektörüne başladığımız da tek felsefimiz vardı. “Önce kalite” Bu felsefe bizi yıllarca her türlü zorluğa karşı hep ayakta tuttu....

Trend Micro

Trend Micro, 1988 yılında Steve Chang, Jenny Chang ve Eva Chen tarafından antivirüs yazılımı geliştirmek için kuruldu ancak burada kalmadı. Son 30 yıl içinde karma bulut güvenliği, ağ savunması, küçük işletme güvenliği ve uç nokta güvenliği konularında bir pazar lideri olduk.

Yerel İş Ortaklıkları

Aladağ Büroteknik Ltd

Products: Barkod Otomasyon, Yazılım Çözümleri, Barkodlu Yazarkasa, Terazi, Fotokopi, Yazarkasa, Printer, Faks

Macline Technologies Ltd

Niyel Technologies Ltd

IP ve Mobil Teknolojilerinde son yıllarda yaşanan hızlı gelişmeler haberleşme alışkanlıklarımızda bir devrim yapmıştır.

DIGIGUARD SECURITY SYSTEMS LTD

KIBRIS SENTEZ BİLGİSAYAR LTD

Sentez Yazılım kurulduğu 1992 yılından bu yana bilişim alanında %100 yerli sermaye ile faaliyet göstermektedir..